⚽ JDT FC vs Selangor FC  1.55 / 3.60 / 2.80 ⚽ Man City vs Arsenal EPL  2.05 / 3.25 / 1.90 ⚽ Real Madrid vs Barcelona  2.20 / 3.40 / 1.80 🎰 Tahniah! Ahli Johor menang RM 22,500 pada taruhan bola sepak ⚽ Liverpool vs Chelsea  1.72 / 3.80 / 2.60 ⚽ Bayern Munich vs Dortmund  1.65 / 3.90 / 2.70 ⚽ Kedah DA vs Perak FC  1.90 / 3.40 / 2.45 ⚽ JDT FC vs Selangor FC  1.55 / 3.60 / 2.80 ⚽ Man City vs Arsenal EPL  2.05 / 3.25 / 1.90 ⚽ Real Madrid vs Barcelona  2.20 / 3.40 / 1.80 🎰 Tahniah! Ahli Johor menang RM 22,500 pada taruhan bola sepak ⚽ Liverpool vs Chelsea  1.72 / 3.80 / 2.60 ⚽ Bayern Munich vs Dortmund  1.65 / 3.90 / 2.70 ⚽ Kedah DA vs Perak FC  1.90 / 3.40 / 2.45

Bola Sepak Gembet – Odds Liga Super Malaysia, EPL & Liga Champions Terbaik untuk Pemain Malaysia

Dari padang JDT hingga ke Anfield, Gembet hadir dengan odds kompetitif, pasaran in-play masa nyata dan liputan penuh lebih 80 liga bola sepak seluruh dunia – semuanya dalam satu platform yang mudah dan dipercayai.

gembet
0
Liga Bola Sepak Disokong
0
Perlawanan Setiap Bulan
0
Pasaran Per Perlawanan
0%
Kadar Bayar Balik

Perlawanan Bola Sepak Langsung & Akan Datang

Odds dikemas kini setiap beberapa saat – klik untuk tambah ke bet slip anda

Liga Super Malaysia 2026 4 perlawanan
LIVE 63'
JDT FC
2
VS
Selangor FC
1
LIVE 41'
Kedah Darul Aman
0
VS
Perak FC
0
AKAN DATANG Hari ini 20:45
Terengganu FC
VS
Sabah FC
AKAN DATANG Esok 19:00
Pahang FA
VS
Negeri Sembilan FC
English Premier League 2026/25 4 perlawanan
LIVE 78'
Man City
1
VS
Arsenal
1
AKAN DATANG Esok 22:00
Liverpool
VS
Chelsea
AKAN DATANG Sabtu 21:00
Tottenham
VS
Man United
AKAN DATANG Ahad 23:30
Aston Villa
VS
Newcastle
La Liga – Sepanyol 2026/25 3 perlawanan
LIVE 55'
Real Madrid
2
VS
Barcelona
1
AKAN DATANG Sabtu 02:00
Atletico Madrid
VS
Sevilla
AKAN DATANG Ahad 22:15
Valencia
VS
Villarreal
UEFA Champions League 2026/25 3 perlawanan
LIVE 82'
Bayern Munich
3
VS
PSG
1
AKAN DATANG Rabu 03:00
Inter Milan
VS
Borussia Dortmund
AKAN DATANG Khamis 03:00
Juventus
VS
Benfica
Bundesliga – Jerman 2026/25 2 perlawanan
AKAN DATANG Sabtu 22:30
Bayern Munich
VS
Bayer Leverkusen
AKAN DATANG Ahad 21:30
Borussia Dortmund
VS
RB Leipzig
gembet

Jadual Kedudukan & Penjaring Terbaik

Pantau keadaan terkini sebelum membuat keputusan pertaruhan di Gembet

Liga Super Malaysia 2026 – Top 6
Pasukan M MG KG M Pts
1JDT FC 18142244
2Selangor FC 18114337
3Kedah DA 18104434
4Terengganu FC 1885529
5Perak FC 1874725
6Sabah FC 1865723

M=Main, MG=Menang, KG=Kalah, Pts=Mata. Data ilustrasi sahaja.

Penjaring Terbanyak EPL 2026/25
# Pemain Pasukan Gol Odds Penjaring
1 Erling Haaland Man City 24 1.35
2 Mohamed Salah Liverpool 19 2.80
3 Cole Palmer Chelsea 17 4.50
4 Bukayo Saka Arsenal 15 5.00
5 Son Heung-min Tottenham 14 6.00

Odds penjaring terbanyak hujung musim di Gembet – dikemas kini setiap minggu.

Liga Bola Sepak yang Disokong di Gembet

Dari padang rumput Malaysia hingga ke stadium Eropah – semua tersedia dalam satu platform

🇲🇾
Tempatan
Liga Super Malaysia

Liga tertinggi bola sepak Malaysia dengan 10 pasukan termasuk JDT, Selangor, Kedah, Perak dan Terengganu. Gembet menawarkan odds untuk setiap perlawanan dari pusingan pertama hingga akhir.

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Eropah
English Premier League

Liga paling ditonton di dunia dengan lebih 380 perlawanan semusim. Man City, Arsenal, Liverpool dan Chelsea adalah kegemaran pemain Gembet Malaysia yang mengikuti EPL setiap minggu.

🇪🇸
Eropah
La Liga Sepanyol

Real Madrid dan Barcelona memimpin liga yang terkenal dengan bola sepak menyerang dan gol yang banyak. El Clasico antara dua gergasi ini sentiasa menjadi tumpuan taruhan di Gembet.

🌍
Eropah
UEFA Champions League

Kemuncak bola sepak kelab Eropah. Dari peringkat kumpulan hingga ke final di Wembley atau Allianz Arena, Gembet menawarkan pasaran lengkap bagi setiap perlawanan UCL.

🇩🇪
Eropah
Bundesliga Jerman

Liga Jerman terkenal dengan kehadiran penyokong paling ramai di dunia. Bayern Munich mendominasi tetapi Bayer Leverkusen dan Dortmund sentiasa menjadi pencabar serius.

🇮🇹
Eropah
Serie A Itali

Rumah kepada Juventus, Inter Milan dan AC Milan. Serie A terkenal dengan bola sepak taktik bertahan yang padat – menjadikan pasaran over/under sangat popular di Gembet.

🌏
Asia
Piala AFF & AFC

Persaingan bola sepak kebangsaan di rantau Asia Tenggara dan Asia. Harimau Malaya sentiasa menjadi tumpuan sokongan pemain Malaysia yang bertaruh di Gembet.

🇫🇷
Eropah
Ligue 1 Perancis

Paris Saint-Germain mendominasi liga ini tetapi pasukan seperti Marseille, Lyon dan Monaco selalu menjadi penantang menarik dengan odds yang lumayan di Gembet.

Bina Parlay Bola Sepak Anda

Gabungkan beberapa perlawanan bola sepak dalam satu tiket dan gandakan potensi kemenangan anda. Parlay 4 perlawanan hujung minggu EPL dan La Liga boleh menghasilkan pulangan luar biasa dari taruhan yang kecil sahaja.

RM 20
Taruhan
×
9.53
Odds Gabungan
=
RM 190.60
Pulangan Jika Menang
Cuba Parlay Sekarang
Contoh Tiket Parlay Bola Sepak – 4 Pilihan
⚽ JDT FC vs Selangor FC
JDT FC Menang – Liga Super Malaysia
1.55
⚽ Liverpool vs Chelsea
Liverpool Menang – EPL
1.72
⚽ Real Madrid vs Barcelona
Barcelona Menang – La Liga
1.80
⚽ Bayern Munich vs Leverkusen
Bayern Menang – Bundesliga
1.65
Jumlah Odds Parlay
7.89
Taruhan RM20 → Pulangan
RM 157.80

Contoh ilustrasi sahaja. Odds sebenar berubah mengikut keadaan pasaran Gembet.

Pasaran Pertaruhan Bola Sepak di Gembet

Lebih dari 55 jenis pasaran untuk setiap perlawanan – dari yang mudah hingga yang paling kompleks

1X2 (Keputusan Penuh)

Ramal pemenang atau seri – pasaran paling popular dan mudah di Gembet untuk semua liga bola sepak.

Handicap Asia

Menghapuskan kemungkinan seri dengan memberi kelebihan atau halangan kepada pasukan. Sangat popular untuk Liga Super Malaysia di Gembet.

Over / Under Gol

Ramal sama ada jumlah gol akan melebihi atau kurang daripada garisan yang ditetapkan. Garisan 2.5 gol adalah paling biasa di Gembet.

In-Play Semasa Perlawanan

Pasang taruhan semasa perlawanan berlangsung. Odds berubah setiap beberapa saat mengikut perkembangan di padang di Gembet.

Pencetak Gol Pertama

Ramal pemain mana yang akan menjaringkan gol pertama. Odds tinggi memberi potensi keuntungan besar – pasaran kegemaran di Gembet.

Skor Tepat

Ramal skor akhir yang tepat. Odds yang sangat tinggi menjadikan pasaran ini sangat menarik bagi pemain yang berani di Gembet.

Kedua-Dua Pasukan Jaringkan Gol

Pasaran Ya/Tidak – sama ada kedua-dua pasukan akan berjaya menjaringkan sekurang-kurangnya satu gol. Popular untuk liga Eropah di Gembet.

Juara Liga / Piala

Pasang taruhan awal pada pasukan yang anda percaya akan menjuarai liga atau piala. Odds terbaik tersedia di awal musim di Gembet.

gembet

Tips Pertaruhan Bola Sepak untuk Pemain Malaysia

Analisis Bentuk Terkini Pasukan

Semak keputusan 5 perlawanan terkini setiap pasukan sebelum bertaruh di Gembet. Pasukan dalam bentuk baik biasanya membawa momentum positif ke perlawanan seterusnya, walaupun odds tidak semestinya mencerminkan ini sepenuhnya.

Kelebihan Tuan Rumah di Liga Super Malaysia

Dalam Liga Super Malaysia, faktor tuan rumah sangat ketara terutamanya di stadium penuh seperti Stadium Sultan Ibrahim Johor. JDT FC misalnya mempunyai rekod tuan rumah yang hampir tidak boleh ditewaskan – pertimbangkan ini semasa bertaruh di Gembet.

Periksa Senarai Kecederaan & Penggantungan

Ketiadaan pemain kunci seperti penjaga gol utama atau penyerang teras boleh mengubah odds dengan ketara. Gembet memaparkan maklumat komposisi pasukan terkini untuk membantu keputusan taruhan yang lebih bijak.

Nilai Statistik xG (Expected Goals)

xG mengukur kualiti peluang yang dicipta, bukan sekadar gol yang dicetak. Pasukan dengan xG tinggi tetapi gol rendah mungkin sedang tidak bertuah – keadaan ini sering memberikan nilai taruhan yang baik di Gembet.

Pertaruhan Awal untuk Odds Terbaik

Odds terbaik biasanya tersedia 24–48 jam sebelum perlawanan bermula. Apabila berita kecederaan atau formasi tersebar luas, pasaran akan bergerak dan odds akan berubah. Pasang taruhan awal di Gembet untuk nilai yang lebih baik.

Kalkulator Pertaruhan Bola Sepak

Kira potensi keuntungan sebelum mengesahkan taruhan bola sepak di Gembet

Odds Bola Sepak Popular Hari Ini
JDT FC menang vs Selangor 1.55
Liverpool menang vs Chelsea 1.72
Barcelona menang vs Real Madrid 1.80
Bayern menang vs Leverkusen 1.65

Kenapa Pilih Gembet untuk Taruhan Bola Sepak?

Kelebihan nyata yang dirasai oleh ratusan ribu pemain Malaysia setiap hari

In-Play Paling Pantas

Odds dikemas kini dalam masa kurang 5 saat untuk semua perlawanan bola sepak yang sedang berlangsung di Gembet – antara yang terpantas dalam industri.

Deposit Segera via eWallet

Deposit melalui Touch 'n Go, GrabPay atau DuitNow dalam masa bawah 30 saat. Anda boleh mula bertaruh bola sepak hampir serta-merta selepas deposit di Gembet.

Ciri Cash Out Fleksibel

Ambil keuntungan awal atau potong kerugian sebelum perlawanan bola sepak tamat. Ciri cash out Gembet memberi anda kawalan penuh ke atas setiap taruhan aktif.

Optimum untuk Mudah Alih

Bertaruh bola sepak dari mana sahaja menggunakan telefon pintar anda. Platform Gembet berfungsi lancar di semua peranti tanpa perlu muat turun aplikasi tambahan.

Bola Sepak di Gembet – Panduan Lengkap untuk Peminat Malaysia

Bola sepak adalah sukan paling popular di Malaysia dan di seluruh dunia, dan platform Gembet memahami betapa mendalam cinta rakyat Malaysia terhadap sukan ini. Dari suasana meriah di Stadium Sultan Ibrahim Johor Bahru semasa JDT FC berlawan, hingga ke nobar EPL di kedai mamak tengah malam – bola sepak sudah lama menjadi sebahagian daripada budaya harian masyarakat Malaysia. Di Gembet, kami membawa pengalaman itu selangkah lebih jauh dengan membolehkan anda menyokong pasukan kegemaran secara lebih bermakna melalui pertaruhan sukan yang selamat dan menyeronokkan.

Platform bola sepak Gembet mencakupi lebih 80 liga dan kejohanan dari seluruh dunia, dengan lebih 480 perlawanan setiap bulan yang tersedia untuk pertaruhan. Ini bermakna tidak kira sama ada anda seorang peminat tegar Liga Super Malaysia yang mengikuti setiap perlawanan JDT, Selangor dan Kedah, atau seseorang yang lebih suka bangun tengah malam untuk menonton EPL dan La Liga – Gembet ada untuk anda dengan odds yang kompetitif dan pasaran yang mendalam.

gembet

Liga Super Malaysia – Kebanggaan Tempatan di Gembet

Liga Super Malaysia mendapat perhatian istimewa di platform Gembet. Kami tahu ramai pemain Malaysia yang lebih gemar bertaruh pada pasukan tempatan kerana mereka lebih mengenali pemain, taktik jurulatih dan keadaan padang. JDT FC yang bermain di Stadium Sultan Ibrahim dengan sokongan penyokong setia mereka, Selangor FC yang membawa warisan besar bola sepak Malaysia, Kedah Darul Aman dengan pasukan yang penuh pemain kebangsaan – setiap pasukan ini mempunyai cerita dan kekuatan tersendiri yang boleh dimanfaatkan dalam keputusan taruhan anda di Gembet.

Selain keputusan perlawanan, Gembet menawarkan pasaran tambahan untuk Liga Super Malaysia yang tidak ramai tahu wujudnya – pasaran siapa yang akan menjadi penjaring terbanyak musim ini, pasukan mana yang akan menjuarai liga, bilangan gol yang akan dicetak dalam sesuatu perlawanan dan banyak lagi. Dengan liputan Liga Perdana Malaysia dan Piala FA juga tersedia, peminat bola sepak Malaysia benar-benar mempunyai tempat yang lengkap untuk bertaruh di Gembet.

EPL dan Liga Eropah – Kemuncak Taruhan di Gembet

English Premier League adalah liga yang paling banyak taruhan dipasang di Gembet sepanjang minggu. Nobar EPL di kedai mamak sudah menjadi tradisi di Malaysia, dan kini dengan Gembet, anda boleh pasang taruhan tepat dari telefon pintar semasa menonton bersama kawan-kawan. Manchester City, Arsenal, Liverpool, Chelsea – setiap pasukan mempunyai peminat setia di Malaysia, dan Gembet memastikan setiap perlawanan mempunyai pasaran yang lengkap dengan odds yang adil.

La Liga dan El Clasico antara Real Madrid dan Barcelona adalah acara yang selalu mendapat sambutan luar biasa di platform Gembet. Renamo pertaruhan El Clasico selalunya meningkat mendadak kerana kedua-dua pasukan mempunyai penyokong ramai di Malaysia. Liga Champions UEFA pula adalah puncak musim bola sepak Eropah – dari fasa kumpulan hingga ke final, Gembet menyediakan lebih 100 pasaran untuk setiap perlawanan dengan odds yang dikemas kini sehingga minit terakhir.

Cara Bertaruh Bola Sepak di Gembet dengan Mudah

Proses pertaruhan bola sepak di Gembet direka untuk sesederhana dan sepantas mungkin. Daftar akaun percuma, buat deposit menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, DuitNow, FPX melalui Maybank2u atau CIMB Clicks, Boost atau ShopeePay – semuanya dalam masa kurang 3 minit. Deposit minimum hanya RM10 dan kredit masuk hampir serta-merta. Seterusnya, pilih perlawanan yang anda minati dari senarai Liga Super Malaysia atau EPL, klik pada odds pilihan anda, masukkan jumlah taruhan dalam RM dan sahkan. Semua ini boleh dilakukan dari telefon pintar tanpa perlu duduk di depan komputer.

Yang membuat pengalaman bertaruh bola sepak di Gembet benar-benar berbeza ialah ciri in-play yang lengkap. Anda boleh ikuti perkembangan perlawanan secara langsung melalui pembaharuan skor masa nyata di Gembet dan pasang taruhan berdasarkan apa yang anda lihat berlaku di padang. Jika pasukan yang anda sokong sedang mendominasi tetapi belum menjaringkan gol, odds mereka mungkin masih agak tinggi – itulah masa untuk bertaruh di Gembet sebelum gol pertama masuk dan odds berubah drastik.

Pengurusan Bankroll untuk Pemenang Jangka Panjang

Pemain bola sepak yang berjaya di Gembet bukan semestinya yang paling banyak tahu tentang bola sepak – mereka adalah pemain yang paling disiplin dalam menguruskan wang mereka. Prinsip asas: jangan pernah pertaruhkan lebih daripada 5% bankroll keseluruhan anda dalam satu taruhan. Jika bankroll anda RM500, had satu taruhan adalah RM25. Dengan cara ini, walaupun anda mengalami beberapa kekalahan berturut-turut, anda masih mempunyai cukup untuk teruskan bermain dan pulih. Gembet menyokong pendekatan ini dengan menyediakan ciri had taruhan dan had deposit dalam akaun anda – gunakanlah ciri ini untuk memastikan pengalaman bertaruh yang menyeronokkan dan bertanggungjawab.

Dasar Privasi Gembet

Gembet mengambil privasi anda dengan serius. Semua maklumat peribadi dan kewangan yang anda berikan semasa pendaftaran dan penggunaan platform dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit bertaraf industri. Kami tidak menjual atau mengongsi data anda kepada pihak ketiga untuk tujuan pemasaran tanpa persetujuan nyata anda.

Data anda digunakan semata-mata untuk menguruskan akaun, memproses transaksi kewangan dan mematuhi keperluan undang-undang yang berkaitan. Anda berhak mengakses, mengemaskini atau meminta pemadaman data peribadi anda pada bila-bila masa dengan menghubungi pasukan sokongan Gembet.

Baca Dasar Privasi Penuh
English